מור הוסמכה כמדריכת פילאטיס ב-2007. את הסמכתה הראשונה רכשה מטעם המכון Kane Core and Integration, אחד ממרכזי הפילאטיס הבולטים בניו יורק. את הקורס העבירה Kelly Kane, תלמידתה של Romana Kryzanowska אשר פיתחה את השיטה יחד עם Joseph Pilates. 
לאחר חזרתה ארצה המשיכה מור להיחשף לעולם הפילאטיס הקלאסי ולזרמים שונים הקשורים לפילאטיס, ואחרי היכרות וחקירה מתמשכת של הזרמים השונים בעולם הפילאטיס, מצאה מור בגישת הפילאטיס הקלאסי האותנטי את האמת המקצועית שלה. בעקבות זאת, ב-2010, טסה לניו יורק להמשיך את ההכשרה שלה, וקיבלה הסמכה נוספת מטעם Power Pilates תחת מורים מדור שני - Bob Leikens ו-Susan Moran. 
בשנים האחרונות מור ממשיכה את החפיפה שלה מול מדריכים בכירים - Kathryn Ross Nash ו- Blossom Leilani Crawford

״בזכות הפילאטיס מצאתי את עצמי בתהליך ששינה אותי לא רק פיזית,
אלא גם רוחנית. שינוי שהותיר בי רצון עז לשתף ולהעביר הלאה.
תודות לדרך הפילאטיס, אני שומרת על האיזון בגוף ובעיקר בנפש.״

ביולי 2014 פתחה מור סטודיו בוטיק בביתה במטרה לשתף ולהעניק ללקוחותיה את דרך הפילאטיס.
וב-2016 הקימה את הסטודיו MorePilates המציע שיעורים גם לקבוצות. מור ממשיכה להתאמן בפילאטיס יום-יום, משתתפת בסדנאות פילאטיס בארץ ובחו"ל, ולוקחת שיעורים פרטיים כדי להישאר בכושר פיזי ונפשי עליון.
מור וסטלר
ג'אנה ברקלי נולדה וגדלה בניו יורק. במהלך ההתבגרות היא הייתה בלרינה, רקדנית סטפס ומתרגלת יוגה, אבל כשהלכה לאוניברסיטה החליטה להתמקד בכתיבה במקום להופיע. בסיום לימודיה באוניברסיטת NYU  בניו יורק ג'אנה התחילה לעבוד ביחסי ציבור בתחום האופנה, אבל הרגישה שמשהו חסר. היא גילתה  את הפילאטיס קלאסי ב- Alycea Ungaro’s Real Pilates והשלימה שם את תוכנית ההכשרה המקיפה למדריכות. במסגרת בתכנית "מסע" ב2017 ג'אנה הגיעה לתל אביב, התאהבה בישראל והחליטה לעבור לגור כאן.
 
ג'אנה מאמינה כי יצירתיות היא אחת המתנות הגדולות ביותר של החיים, אבל לפעמים דברים לא צריכים להשתנות. הטכניקה הקלאסית של ג'וזף פילאטיס היא אחת מהן. ג'אנה היא חנונית של פילאטיס קלאסי, אוהבת ללמוד על המורשת והתורה מאחורי הטכניקה של ג'ו, ומאמינה באמת כי שגרת הפילאטיס היא שגרת חיים.
 
ג'אנה השתמשה בפילאטיס הקלאסי כדי לעזור לעצמה להחלים מפציעות רגל וקרסול כרוניות, ואוהבת לשתף את הקסם של פילאטיס עם לקוחות עם פציעות ולעזור להם בדרך לגוף חזק ובריא. היא גם אוהבת להראות ללקוחות, שחושבים שפילאטיס היא לא עבודה קשה, כמה זיעה הם יכולים להשאיר על המזרן במהלך אימון. ג'אנה היא מדריכה מוסמכת בפורום IIN Certified Health Coach, וגם פעילה כרקדנית בנוסף לעולם הפילאטיס.
ג'אנה ברקלי
יציבות בגוף זו יציבות בחיים.
פילאטיס עבורי מרחיב ומעצים את יכולת התנועה והגמישות של הגוף, לצד חיזוק היציבות הפנימית והעוגן לקרקע בשילוב התארכות אין סופית. תהליכים אלו ממלאים את גופי באנרגיות חיוביות, המשפיעות באופן ישיר על אורח החיים היום יומי ומעצימים אצלי את הביטחון העצמי עם שיפור מיידי בדיוק בפרטים הקטנים והגדולים.
פילאטיס הוא פשוט ואמיתי ובשבילי זאת אהבה.
נעמי דורן
אני בעולם התנועה והמחול מאז ומתמיד. את עולם הפילאטיס הכרתי לראשונה בקורס בווינגייט בצבא (2008), ולאחר מכן הוכשרתי בקורס מעמיק יותר של ווינגייט באזרחות. עברתי הכשרה של פילאטיס מכשירים אצל אורלי אורן- הסטודיו לפילאטיס קלאסי. היום אני סטודנטית לתואר שני בטיפול בתנועה ומחול, מתוך האמונה בחיבור בין גוף ונפש. בשיעורים שלי אני שמה דגש על נשימה, חיבור והבנת הגוף וצרכיו, ומתן דגשים לעבודה נכונה ומדוייקת.
עפרי בלייר
שירי הורניק
 
מדריכת פילאטיס קלאסי משנת 2013, כיום מסיימת לימודי תואר ראשון במדעי המוח באוניברסיטת תל אביב.
שיטת הפילאטיס העירה אותי לחיים. בעזרתה גיליתי שתנועה מביאה לשינוי אמיתי בגוף ובנפש ושהדרך להתחזקות מחייבת התמסרות והקשבה. כמדריכה, אני מוקסמת לגלות בכל שיעור מחדש איך סט תנועות ופעולות ממקד את המתאמנים שלי, מאפשר להם לפתח מודעות ושליטה גופנית וגורם להם להרגיש מעולה בגוף של עצמם.