top of page

מור וסטלר

״בזכות הפילאטיס מצאתי את עצמי בתהליך ששינה אותי לא רק פיזית, אלא גם רוחנית. שינוי שהותיר בי רצון עז לשתף ולהעביר הלאה. תודות לדרך הפילאטיס, אני שומרת על האיזון בגוף ובעיקר בנפש.״

מור הוסמכה כמדריכת פילאטיס ב-2007. את הסמכתה הראשונה רכשה מטעם המכון Kane Core and Integration, אחד ממרכזי הפילאטיס הבולטים בניו יורק. את הקורס העבירה Kelly Kane, תלמידתה של Romana Kryzanowska אשר פיתחה את השיטה יחד עם Joseph Pilates. 
לאחר חזרתה ארצה המשיכה מור להיחשף לעולם הפילאטיס הקלאסי ולזרמים שונים הקשורים לפילאטיס, ואחרי היכרות וחקירה מתמשכת של הזרמים השונים בעולם הפילאטיס, מצאה מור בגישת הפילאטיס הקלאסי האותנטי את האמת המקצועית שלה. בעקבות זאת, ב-2010, טסה לניו יורק להמשיך את ההכשרה שלה, וקיבלה הסמכה נוספת מטעם Power Pilates תחת מורים מדור שני - Bob Leikens ו-Susan Moran. 
בשנים האחרונות מור ממשיכה את החפיפה שלה מול מדריכים בכירים - Kathryn Ross Nash ו- Blossom Leilani Crawford

ביולי 2014 פתחה מור סטודיו בוטיק בביתה במטרה לשתף ולהעניק ללקוחותיה את דרך הפילאטיס. וב-2016 הקימה את הסטודיו MorePilates המציע שיעורים גם לקבוצות.  בשנת 2017 הקימה מור את המרכז להכשרת מדריכי פילאטיס - אותנטיק פילאטיס, בו היא מעבירה קורסי הסמכה שלמים כמו גם סדנאות העמקה והעשרה למדריכים. מור ממשיכה להתאמן בפילאטיס יום-יום, משתתפת בסדנאות פילאטיס בארץ ובחו"ל, ולוקחת שיעורים פרטיים כדי להישאר בכושר פיזי ונפשי עליון.

GISrkm3c.jpeg

עפרי בלייר

אני בעולם התנועה והמחול מאז ומתמיד. את עולם הפילאטיס הכרתי לראשונה בווינגייט בצבא (2008), לאחר מכן הוכשרתי בקוקס מעמיק יותר של ווינגייט באזרחות. עברתי הכשרה של פילאטיס מכשירים אצל אורלי אורן- הסטודיו לפילאטיס קלאסי.
היום אני סטודנטית לתואר שני בטיפול בתנועה ומחול, מתוך האמונה בחיבור בין גוף ונפגש. בשיעורים שלי אני שמה דגש על נשימה, חיבור והבנת הגוף וצרכיו, ומתן דגשים לעבודה נכונה ומדוייקת. 

יסמין גרבוריין

התחלתי לתרגל פילאטיס קלאסי לפני 6 שנים, התאהבתי בשיטה ובשינוי שהיא עשתה לי בגוף. הרגשתי צורך גדול בשינוי בקריירה ,רציתי מקצוע שאני באמת אוהבת ויכולה להרגיש שלמה איתו במאה אחוז ,לקורס המדריכים של אותנטיק פילאטיס בהנחיית  ונעמה אריאלי שמן ומור וסטלר נרשמתי יום לפני - ההחלטה הגיעה בדיוק בזמן.

ההעמקה בשיטה במהלך הקורס גרמה לי להאמין ולאהוב אותה יותר ויותר והלמידה לא מפסיקה אף פעם. להיות מדריכה מרגיש לי כמו תחושת שליחות,לגרום לאנשים להרגיש טוב יותר בגוף שלהם ,להתחזק ולפתח אורח חיים בריא. הסיפוק בלראות שינוי בגוף של מתאמן ולשמוע שהכאבים אחרי תרגול פוחתים הוא עצום.

גל דבש

בשנת 2008 לאחר משבר קשה מאוד בגב ושנתיים של חיפוש פתרונות בכל פינה התחלתי לתרגל פילאטיס קלאסי.

מהר מאוד הרגשתי שהשיטה והתרגול מסייעים לי להתמודד עם הכאבים והמגבלה. למרות ההדהוד התמידי שמזכיר לי את השנים הכואבות שמתי לב שהתרגול משפר את ביצוע הפעולות הבסיסיות ביומיום וגם מחזק את הנפש שלי. מכאן הדרך לקורס ההדרכה היתה טבעית וברורה.

אני סופג הנאה רבה מהתרגול אבל הכניסה לעולם ההדרכה חשפה בפני כמה חכמה, הגיון ועומק יש בשיטה וכמה כיף להעניק את הידע למתאמנים שאני פוגש בדרך.

קטי גנאה

התחלתי לתרגל פילאטיס ב2008, ומהשיעור הראשון  התאהבתי בשיטה. תשומת הלב לנשימה ולהשפעתה על התנועה, השליטה בגוף שהתפתחה מתוך מודעות ומחשבה ריתקו אותי. 

מתוך רצון להעמיק את הידע בתרגול האישי שלי, נרשמתי ב2016 ללימודי הכשרה למורים בקמפוס שיאים. 

במהלך הלימודים הבנתי שאני רוצה לעסוק בהוראת פילאטיס באופן מקצועי. 

התחלתי ללמד והמשכתי ללימודים נוספים בתחום, בהם התעמקתי יותר בפילאטיס הקלאסי וב2020 השלמתי את קורס ההכשרה המלא של בי״ס אותנטיק פילאטיס. 

 

כיום אני חלק מצוות ההוראה בבי״ס להכשרת מורים של MorePilates. להפוך תשוקה למקצוע זו זכות נפלאה. אני ממשיכה ללמוד ולחקור עוד בתחום הזה, מה שמאפשר לי את היכולת להעביר הלאה את השיטה, שמשנה באופן עמוק את הגוף והנפש ומשפרת את איכות החיים.

Pnqg0-f0.jpeg
lqv7QBfc_edited.jpg

ליטל קורן

מדריכת פילאטיס כבר 9 שנים 

עם ניסיון בתחום השיקומי ובתחום הכושר

לאחר שעבדתי בחדרי כושר ברחבי העיר החלטתי להתחיל להיכנס לפילאטיס הקלאסי כדי באמת ליצור שינוי אצל אנשים. אני שמחה שיש לי את ההזדמנות לקום כל בוקר לגעת באנשים ולהיות חלק מהתרגול שלהם.

טל גולדשטייין

בתחילת דרכי כמדריכה, הכרתי את הפילאטיס הקלאסי. תוך כמה רגעים הרגשתי שהגעתי לדבר הנכון. היה לי ברור שאני חייבת ללמוד מחדש ועברתי הכשרה נוספת.

התאהבתי בשיטה, בדיוק ובחוכמה שלה.

תרגול פילאטיס בשבילי הוא הדרך הטובה ביותר לדאוג לעצמי, היכולת להביא את עצמי למקומות גבוהים של חיבור לגוף ולנפש. ובגדול, הוא גורם לי להרגיש שמחה יותר, משוחררת וחזקה יותר. 

אני מאוד אוהבת ללמד את השיטה ומתרגשת כל פעם מחדש לראות את התהליך שהמתאמנים שלי עוברים.

Za1Eb2xE_edited.jpg
bottom of page